TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu ?The Best Annual Report 2011? wyróżnienie za wartość użytkową raportu rocznego za 2011 rok. Jury szczególnie wysoko oceniło sposób opisania w raporcie rocznym TAURONA reali
Siedemnaście tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Spółka zgodnie z zapowiedziami zakończyła wdrażanie systemu zdalnego odczytu wśród klient
Ponad 70 uczestniczących domów dziecka, w których mieszka 2100 dzieci, imprezy zorganizowane dla ponad 800 wychowanków, atrakcyjne nagrody finansowe dla półfinalistów i finalistów z pięciu województw ? to bilans działań prz
Rada Nadzorcza TAURON Polska Energia wybrała 17 marca zarząd na czwartą (trzyletnią) kadencję. Wcześniej cały zarząd trzeciej kadencji został odwołany. Zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej ? nowy zarząd rozpoczął pracę od
Nowoczesną pracownię techniczną otwarto w Zespole Szkół Zawodowych im. Mjr H. Dobrzańskiego ?HUBALA? w Starogardzie Gdańskim. Wyposażenie pracowni sfinansowała spółka ENERGA-Operator SA, która objęła patronat nad nowoutwo
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując
Spółka TAURON Ekoenergia nabyła od niemieckiej firmy energetycznej WSB Neue Energien GmbH 100 proc. udziałów firmy Lipniki Sp. z o.o., wraz z farmą wiatrową Lipniki. Umowę podpisano 28 września 2011 r. Tym samym mo
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Zacieśnienie współpracy na rzecz przeciwdziałania kradzieży i dewastacji infrastruktury elektroenergetycznej było przedmiotem spotkania kierownictwa oddziału z Komendantami Policji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. &he