Południowy Koncern Energetyczny z Grupy TAURON w ramach realizacji strategicznego programu ograniczania emisji zanieczyszczeń rozpoczął inwestycję pn. Budowa instalacji odazotowania spalin i modernizacja bloków 200 MW w Ele
Energa-Operator w Toruniu walczy z kradzieżami i dewastacją elementów sieci elektroenergetycznej. Tylko w pierwszej połowie roku 2012 skradziono 40 transformatorów. Sojusz przeciw złodziejom infrastruktury energetycznej, kolejowe
Ponad 200 nowych platform pod bocianie gniazda zainstalują przed nadejściem tegorocznej wiosny ekipy ENERGI. Dotąd firma założyła ponad pięć tysięcy takich ratujących życie ptaków konstrukcji. Te proekologiczne dział
Ósma edycja autorskiej akcji TAURON Polska Energia ?Domy Pozytywnej Energii? skierowanej do domów dziecka z terenu działania Grupy dobiegła końca. 11 października podczas Wielkiego Finału pięć zwycięskich placówek odebrało
Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w przetargu ogłoszonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku. TAURON Sprzedaż będzie sprzedawcą energii dla GDDKiA do czerwca 2015 roku.…
Energa-Operator, czwarta co do wielkości w Polsce spółka zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej, zrealizowała kluczowe inwestycje oraz prace modernizacyjne zaplanowane w ramach przygotowań Polski do Euro 2012, przeznacz
Dlaczego prąd „kopie” i jak bezpiecznie i ekologicznie korzystać z energii elektrycznej – dowiedzą się uczniowie SP nr 9 w Sopocie oraz Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. „Dzie
Zarząd TAURON Polska Energia zwołał Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki. Podczas obrad, które odbędą się 24 kwietnia w Katowicach, rozpatrzone zostaną m.in. uchwały w sprawie: skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy
Spotkanie pracodawców z przedstawicielami strony związkowej, które odbyło się 20 maja br. w Gdańsku, przyniosło znaczne zbliżenie stanowisk. Strony uzgodniły, że negocjacje w sprawie sporów zbiorowyc
Czy korzystniej jest otrzymać tysiąc złotych dzisiaj, czy tysiąc dwieście za rok? Czy NewConnect to nazwa firmy telekomunikacyjnej, a WIG20 to nowa gra komputerowa? Czy Polacy rozumieją zasady i mechanizmy rządzące gospodarką