?Fundacja ?10 kwietnia? powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu w trosce o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Impulsem do jej powołania b
?Ponad 75 mln zł,- zainwestowano w 2010 r. w modernizację i rozbudowę całej infrastruktury energetycznej ENERGA-OPERATOR w okolicach Słupska, Człuchowa, Lęborka, Bytowa. Wybudowano i zmodernizowano linie energetyczne oraz
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAURON Ekoenergia powiększył się o kolejny park wia
W 2012 r. na inwestycje energetyczne na Pomorzu Środkowym w słupskim i koszalińskim Oddziałach ENERGA-OPERATOR wydano w ponad 249 mln zł,- Na inwestycje energetyczne w 2013 r. zaplanowano 255 mln zł,- 158 mln zł,- będ
100 zerwanych przewodów niskiego i średniego napięcia, złamanych pięć żelbetonowych słupów oraz uszkodzonych 10 izolatorów to wynik wichury, która w ostatnich dniach przeszła nad województwem
Zarząd spółki zwołał na 6 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia SA. Najważniejszymi punktami obrad będą: zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności, sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzie
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
Około 430 nowych platform pod bocianie gniazda zostało już zamontowanych na słupach energetycznych na terenie działania Energa-Operator. Łącznie na terenie działania spółki jest już 5500 podestów na słupach ene
TAURON Wytwarzanie i Rafako podpisały 14 listopada protokół przekazania placu budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW, który powstaje na terenie Elektrowni Jaworzno III. To największa inwestycja Grupy TAURON.…
TAURON Wytwarzanie podpisał 1 kwietnia z GAZ-SYSTEMEM umowę dotyczącą przyłączenia do sieci przesyłowej jednostki parowo-gazowej o mocy 413 MW, która powstanie na terenie Elektrowni Łagisza. Przyłączenie zostanie zrealizowa