ENERGA-Operator SA dołączyła do międzynarodowej organizacji PRIME Alliance, skupiającej największych uczestników rynku inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Celem organizacji jest stworzenie globalnego standardu komunikacj
Spółka ENERGA-OPERATOR została członkiem programu ONZ Global Compact. Do tego prestiżowego grona przyjmowane są firmy propagujące zasady odpowiedzialności społecznej biznesu. Global Compact to program Organizacji Narod&
Zarząd ENERGA-OPERATOR SA w dniu 8 kwietnia 2008 roku ponownie powołał Pana Ryszarda Hanca na stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału w Kaliszu. Ryszard Hanc – od 36 lat związany jest z kaliską energetyką. W przesz�
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAURON Ekoenergia powiększył się o kolejny park wia
Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego ? wszystkie nowo wybudowane obiekty w katowickiej strefie kultury będą podłączone do sieci ciepłowniczej TA
TAURON Wytwarzanie rozpoczyna budowę bloku 910 MW w Jaworznie ? w kwietniu spółka podpisała umowę z generalnym wykonawcą ? konsorcjum Rafako-Mostostal, a w czerwcu wybrano inżyniera kontraktu, którym został Energopomiar Gliwic
TAURON Wytwarzanie zawarł z Zakładami Pomiarowo?Badawczymi Energetyki Energopomiar umowę na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu w procesie realizacji inwestycji budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III
TAURON Ciepło podpisał 19 sierpnia umowę z Control Process na budowę trzech kotłów olejowo-gazowych o mocy sumarycznej około 114 MWt w Zakładzie Wytwarzania Katowice. Inwestycja o wartości ok. 55 mln zł, która zostanie przek
TAURON Polska Energia podpisał z Towarową Giełdą Energii umowę na pełnienie funkcji animatora w zakresie instrumentów na energię elektryczną na Rynku Terminowym Towarowym. Celem współpracy jest zwiększenie płynności animo
TAURON Ciepło realizuje kampanię społeczną „Niska emisja – wysokie ryzyko”, zachęcając mieszkańców Śląska i Zagłębia do zmiany sposobu ogrzewania na ciepło systemowe. …