W miniony czwartek 26 sierpnia w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR SA odbyło się uroczyste wręczenie czeków pieniężnych lokalnym organizacjom pożytku publicznego na łączna kwotę 36 800,00 zł,-Na uroczystość pr
Moc przyłączonych do sieci Energi-Operator farm wiatrowych przekroczyła 1001 MW. To ponad połowa wszystkich mocy z elektrowni wiatrowych zainstalowanych w Polsce. …
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAURON Ekoenergia powiększył się o kolejny park wia
TAURON Ciepło uruchomił nowocześnie wyposażoną dyspozytornię służącą do monitorowania on?line pracy systemu ciepłowniczego oraz źródeł wytwarzania. Zastosowane w niej systemy monitoringu pozwalają m.in. na znaczne przysp
Elektryczne samochody, minielektrownie, liczniki zdalnego odczytu – te zagadnienia przestają być jedynie teoretycznymi rozważaniami, powoli stając się rzeczywistością. Jednocześnie stanowią ogromne wyzwanie dla sieci ene
ENERGA-Operator zamknęła rekordowy pod względem nakładów inwestycyjnych rok 2011 pełną realizacją zaplanowanych przedsięwzięć. W 2012 roku spółka podniesie tempo rozwoju i modernizacji sieci, inwestując rekord
Ścisła współpraca służb ochrony płockiego oddziału ENERGA-OPERATOR i policjantów z powiatowych jednostek działających na terenie oddziału doprowadziła do postawienia zarzutów kolejnej szajce złodziei tr
?Zarząd TAURON Polska Energia przedłoży Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu spółki rekomendację wypłaty dywidendy dla akcjonariuszy w wysokości około 263 mln zł. Jeśli akcjonariusze zaakceptują tę propozycję, na jedną akcj�
? • Przychody Grupy TAURON w I półroczu 2011 r. wyniosły ponad 10,3 mld zł. Po doprowadzeniu do porównywalności [1] przychody Grupy wyniosłyby około 8,1 mld zł, co oznacza wzrost o 11,4 proc.
TAURON Ekoenergia z Grupy TAURON podpisał umowę na budowę farmy wiatrowej Wicko o mocy 40 MW wraz z dostawą turbin. Umowę zawarto 29 czerwca z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą ? Aldesą.…