Aktualizacja – stan na 16 marca godz. 14.30…
?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
Prawie 100 tysięcy mieszkańców Śląska wzięło udział w Pierwszym Śląskim Spisie Energetycznym. Odpowiadali na pytania dotyczące swoich oczekiwań związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. To pierwsze tego typu
Według najnowszych raportów służb technicznych z godz. 10.30. – w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR do 2500 – zmalała liczba odbiorców pozbawionych energii elektryczn
Sąd w Katowicach zarejestrował 10 grudnia podział spółek z Grupy TAURON oraz ArcelorMittal poprzez wydzielenie części ich majątku do TAMEH Polska …
Nie tylko policjanci, lekarze i kolejarze, ale również energetycy dbają, by Święta były spokojne. Ponad 400 osób – pracowników pogotowia energetycznego i dyspozytorów ruchu będzie czuwać w  
Zorganizowana w Gdańsku doroczna Konferencja Regionalnego Stowarzyszenia Regulatorów Energetyki (ERRA) poświęcona była regulacyjnym aspektom wdrożenia sieci inteligentnych. To najważniejsze spotkanie i forum wymiany poglądów
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
Tauron Polska Energia SA oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA wybudują największą w Polsce elektrociepłownię gazową w Stalowej Woli. 11 marca 2011 roku spółki podpisały pakiet umów
Energa-Operator, czwarta co do wielkości w Polsce spółka zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej, zrealizowała kluczowe inwestycje oraz prace modernizacyjne zaplanowane w ramach przygotowań Polski do Euro 2012, przeznacz