Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
SMS o treści AWARIA pod numer 3991 lub skorzystanie z prostego formularza internetowego formularz zgłoszeniowy (strona dostosowana do urządzeń mobilnych) są najskuteczniejszymi sposobami zawiadomienia Energa-Operator o awarii. P
TAURON Polska Energia oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo rozpoczęły budowę największej w Polsce elektrociepłowni gazowej w Stalowej Woli. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję odbyło się 3 grudnia
Od kwietnia 2012 r. TAURON Sprzedaż będzie sprzedawać energię dla 22 stacji elektroenergetycznych oraz siedziby Polskich Sieci Elektroenergetycznych Operator w Konstancinie – Jeziornie. Sprzedawca energii wyłoniony został w
W ciągu ostatniego stulecia tylko dwa razy na ścianach dziedzińca Zamku Królewskiego na Wawelu można było oglądać przepięknie tkane arrasy. Podczas tegorocznej krakowskiej Nocy Muzeów można je było zobaczyć po raz trzeci.
ENERGA-Operator SA przystąpiła do europejskiego stowarzyszenia EDSO for Smart Grids. Organizacja ta, współpracując z Komisją Europejską, buduje nowe standardy rozwoju i zarządzania, jak też uczestniczy w tworzeniu regulacji
17 kwietnia, w obecności m.in. premiera Donalda Tuska, wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej oraz ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, TAURON Wytwarzanie podpisał z konsorcjum Rafako – Mostostal kontrakt na budowę bloku
Energa-Operator w ciągu 4 najbliższych lat zainwestuje co najmniej 6 mld zł w rozbudowę i modernizację sieci. Przybędzie m.in. ponad 8 tys. km sieci i 36 szt. Głównych Punktów Zasilania. URE zgodził się na
Lekcje prowadzone przez ekspertów, kreatywne konkursy i multimedialne materiały edukacyjne ?Grupa TAURON rozpoczyna kolejną kampanię z cyklu ?Bezpieczniki TAURONA?. Po akcji związanej z bezpieczeństwem zawierania umów sprzedaż
Zarząd ENERGA-OPERATOR SA w dniu 8 kwietnia 2008 roku ponownie powołał Pana Ryszarda Hanca na stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału w Kaliszu. Ryszard Hanc – od 36 lat związany jest z kaliską energetyką. W przesz�