Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow
TAURON Polska Energia wraz ze spółką Grupy – TAURON Dystrybucja od września prowadzą akcję skierowaną do domów dziecka, pod nazwą Domy Pozytywnej Energii. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem.
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
Ósma edycja autorskiej akcji TAURON Polska Energia ?Domy Pozytywnej Energii? skierowanej do domów dziecka z terenu działania Grupy dobiegła końca. 11 października podczas Wielkiego Finału pięć zwycięskich placówek odebrało
Koniec z problemami przy zgłoszeniach awarii prądu. Energa – Operator, zgodnie z zapowiedziami, całkowicie zmieniła system przyjmowania powiadomień od klientów oraz informowania o awariach czy planowych wyłączeniach
Komisja Europejska wydała 23 lipca zgodę na koncentrację kapitału TAURON Wytwarzanie i KGHM Polska Miedź, polegającą na utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy celem budowy bloku gazowo-parowego w Elektrowni Blachownia. &hel
ENEA, KGHM Polska Miedź oraz TAURON Polska Energia odkupią od PGE Polskiej Grupy Energetycznej po 10 proc. (łącznie 30 proc.) udziałów w spółce PGE EJ 1, odpowiedzialnej za przygotowanie i wybudowanie pierwszej polskiej elektro
29 października zakończył się proces budowy księgi popytu dotyczącej emisji obligacji TAURON Polska Energia. Na tej podstawie TAURON wyemituje pięcioletnie niezabezpieczone obligacje na kwotę 1,75 mld zł w ramach Programu Emis
Każdego roku w trakcie prac remontowo-budowlanych dochodzi do kilkudziesięciu wypadków wskutek porażenia prądem elektrycznym. W ostatnich dwóch latach zmarło w Polsce z tego powodu ponad trzydzieści osób, a blisko czterdzieśc
Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych