Sto dziesięć milionów złotych przeznaczyła na inwestycje w 2010 roku ENERGA – Operator w Oddziale Toruńskim. Prace objęły wybudowanie nowych elementów infrastruktury energetycznej w celu podłączenia
We wrześniu słupski Oddział ENERGI-OPERATOR SA zakończy odnawianie 18 murowanych osiedlowych stacji elektroenergetycznych. Wszystkie będą kolorowe, pokryte ciepłymi kompozycjami plastycznymi. …Na 2 września na godz.12.00
Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.
TAURON Polska Energia rozpoczął współpracę z Fundacją Katarzyny Rogowiec Avanti i stał się partnerem polskich paraolimpijczyków, wspomagając Karolinę Hamer, Katarzynę Rogowiec, Tomasza Hamerlaka i Janusza Rokickiego w zdoby
Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji
ENERGA-Operator zainstaluje kolejne 450 tysięcy inteligentnych liczników zgodnych z wymaganiami Urzędu Regulacji Energetyki. Firma podpisała umowę z konsorcjum firm Systemy Pomiarowe ELGAMA Sp. z o.o., UAB SIGMA TELAS ENERGY oraz
Najnowocześniejsze technologicznie źródło zasilania otrzymały gdańskie Młode Miasto oraz gdyńskie tereny postoczniowe. Inwestycje zapewnią możliwość dynamicznego rozwoju tych terenów i ich pełnego przywrócenia mias
TAURON Polska Energia pozyskał w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI) dwie preferencyjne pożyczki o łącznej wartości 510 mln zł. Pozyskane środki posłużą do realizacji dwóch projektów inwestycyjnych w obszarze
Zakończył się pierwszy etap optymalizacji sieci punktów obsługi klientów (POK), dzięki któremu klienci mogą korzystać z nowoczesnych i dostosowanych do ich potrzeb POK-ów. …