27 lipca rozpoczyna się największa impreza kolarska w kraju – Tour de Pologne. TAURON Polska Energia już po raz czwarty jest partnerem wyścigu. …
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
Zarząd spółki zwołał na 6 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia SA. Najważniejszymi punktami obrad będą: zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności, sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzie
TAURON Ciepło rusza z kampanią, która pokaże mieszkańcom regionu jak można diametralnie poprawić komfort ich życia w budynkach wielorodzinnych. Ponad miliard złotych w ramach likwidacji niskiej emisji, kolejne miliony z progra
Energa-Operator Oddział w KaliszuMecenas Polskiej EkologiiEnerga-Operator SA Oddział w Kaliszu po raz czwarty uczestniczył w Narodowym Konkursie Ekologicznym „Przyjaźni Środowisku”. W tym roku za wieloletnie działan
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10
Energa-Operator ogłosiła postępowanie zakupowe na 450 tysięcy inteligentnych liczników. O zamówienie mogą się ubiegać podmioty mające podpisane z firmą umowy ramowe. Dostawy urządzeń, w przypadku pomyślnie rozstrzygnięte
Pokazy ratowników GOPR-u, lekcje edukacyjne, sportowe zmagania w parku linowym ? to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na finalistów 9. edycji projektu ?Domy Pozytywnej Energii?, organizowanego przez TAURON Polska Energia i
DUON, alternatywny dostawca energii i gazu, otrzymał nagrodę Nowy Impuls 2014 za aktywny udział w liberalizacji rynku gazu w Polsce. Aktualnie do spółki trafia 80 proc. firm zmieniających sprzedawcę gazu. …
Dlaczego prąd „kopie” i jak bezpiecznie i ekologicznie korzystać z energii elektrycznej – dowiedzą się uczniowie SP nr 9 w Sopocie oraz Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. „Dzie