Ścisła współpraca służb ochrony płockiego oddziału ENERGA-OPERATOR i policjantów z powiatowych jednostek działających na terenie oddziału doprowadziła do postawienia zarzutów kolejnej szajce złodziei tr
TAURON Polska Energia zakończył proces rejestracji Podatkowej Grupy Kapitałowej (PGK), w skład której wejdzie 11 spółek z Grupy TAURON. Umowa utworzenia PGK została podpisana na trzy lata (2012-2014) i zarejestrowan
Blisko 250 milionów złotych przeznaczyła ENERGA-Operator w 2014 r. na realizację programu poprawy niezawodności zasilania, na który składa się przede wszystkim modernizacja sieci i automatyzacja sieci średniego napięcia. Zdan
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył
Cel: szybciej, lepiej, bardziej efektywnie. ENERGA-OPERATOR wdraża głębokie zmiany wewnętrzne, które pozwolą na stworzenie nowoczesnego operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce. Zajmująca ok. jedną czwartą powierzchni
W 2010 roku o niemal 20 proc. zwiększą się nakłady finansowe na przyłączenia nowych odbiorców oraz budowę i modernizację sieci średniego i niskiego napięcia Energa-Operator SA Oddział w Kaliszu. Realizowane inwestycje
Zarząd TAURON Wytwarzanie, spółki z Grupy TAURON, zatwierdził 24 stycznia wynik prac komisji przetargowej, której zadaniem było wyłonienie wykonawcy bloku o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w Elektrowni Jaworzno III. Wybran
Zasilana kablami o mocy 110 kV, sterowana zdalnie, z nowoczesnymi zabezpieczeniami cyfrowymi ? tym wyróżnia się nowo otwarta stacja elektroenergetyczna GPZ ?Kasztanowa?. Inwestycja gliwickiego oddziału TAURON Dystrybucja – za
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci