ENERGA-Operator jest pierwszym polskim dystrybutorem energii elektrycznej, który dysponuje najnowszym potwierdzeniem, że zadziała sprawnie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Certyfikatu zgodności z normą ISO 22301:2012 udzielił
Kilkudziesięciu inwestorów indywidualnych odwiedziło TAURON na zorganizowanym 22 października Dniu Inwestora IndywidualnegoW wydarzeniu, poza akcjonariuszami indywidualnymi, uczestniczyli również studenci z Akademii Energii o
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
TAURON Polska Energia i Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo podpisały 19 grudnia list intencyjny w sprawie budowy kogeneracyjnego bloku gazowego o mocy ok. 400 MW na terenie należącej do TAURONA Elektrowni Łagisza. Strony zade
Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.
Energa-Operator w ciągu 4 najbliższych lat zainwestuje co najmniej 6 mld zł w rozbudowę i modernizację sieci. Przybędzie m.in. ponad 8 tys. km sieci i 36 szt. Głównych Punktów Zasilania. URE zgodził się na
Koniec z problemami przy zgłoszeniach awarii prądu. Energa – Operator, zgodnie z zapowiedziami, całkowicie zmieniła system przyjmowania powiadomień od klientów oraz informowania o awariach czy planowych wyłączeniach
Energa-Operator SA zainwestuje w tym roku 35 mln zł w wymianę liczników starego typu na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt danych. Zyskają na tym klienci przemysłowi spółki, którzy będą mogli na bież
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach