1 października zostało zarejestrowane połączenie spółek TAURON Dystrybucja SA z siedzibą w Krakowie z TAURON Dystrybucja GZE SA z siedzibą w Gliwicach. Tym samym TAURON Dystrybucja przejmuje prawa i obowiązki TAURON Dystrybucj
Energa-Operator Oddział w KaliszuMecenas Polskiej EkologiiEnerga-Operator SA Oddział w Kaliszu po raz czwarty uczestniczył w Narodowym Konkursie Ekologicznym „Przyjaźni Środowisku”. W tym roku za wieloletnie działan
stan na 16.30 Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz. 16.30 – do 18 zmniejszyła się liczba uszkodzonych odcinków linii SN i do 67 zmalała li
Ponad 400 dzieci ze szkół podstawowych wzięło udział w turnieju „Bądź bezpieczny na wakacjach” współorganizowanym przez Grupę ENERGA w Mikstacie (woj. wielkopolskie; pow. ostrzeszowski). Celem projektu
ENERGA Operator podsumowuje rekordowy rok. W 2010 r. zainwestowano blisko miliard zł w sieci dystrybucyjnej tej spółki. Zmodernizowano ponad 1,2 tys. km odcinków linii – dwukrotnie więcej, niż rok wcześniej i w
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Jako zwycięzcę przetargu rozpisanego wśród firm, które za
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji