Zakończyła się druga edycja studiów podyplomowych ?Energetyka jądrowa? organizowanych przez Akademię Górniczo Hutniczą dla TAURON Polska Energia. W tej edycji wzięło udział 26 pracowników Grupy TAURON. …
TAURON Dystrybucja uruchomił nową stację elektroenergetyczną 110/20 kV – Brochocin, która będzie odbierała energię wyprodukowaną w dolnośląskich farmach wiatrowych Modlikowice oraz Łukaszów.…
Zarząd spółki zwołał na 6 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia SA. Najważniejszymi punktami obrad będą: zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności, sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzie
W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR. Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zapros
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
Trwa wielka wymiana liczników – wszyscy odbiorcy biznesowi z grup taryfowych A, B, C2x przyłączeni do sieci ENERGA-OPERATOR do końca roku będą mieli zainstalowane nowoczesne układy pomiarowe umożliwiające zdalną k
Zarząd Spółki TAURON Polska Energia S.A. z siedzibą w Katowicach (Spółka) uprzejmie informuje, że dywidenda za rok 2011 dla akcjonariuszy, którzy nie zdeponowali akcji Spółki na rachunkach brokerskich do dnia ustalenia praw
20 grudnia, podczas uroczystej gali w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, wybrano laureatów akcji Domy Pozytywnej Energii 2011, organizowanej przez Grupę TAURON. Zwyciężyło pięć domów dziecka, które – w oceni