Burze i nawałnice, jakie przeszły nad terenem działania ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Płocku z 23 na 24 lipca br wyrządziły wiele szkód. W krytycznym momencie (rano 24 lipca) bez zasilania było ponad 2700 stacji transform
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci
Rozliczanie za faktyczne zużycie energii elektrycznej wypiera rozwiązania bazujące na prognozach. Wychodząc na przeciw potrzebom rynkowym ENERGA-OPERATOR S.A. zamontowała liczniki zdalnego odczytu u 10 tys. klientów wielkie
Największa część budżetu inwestycyjnego przeznaczona została na przyłączenia – dla naszych klientów oznacza to zwiększenie o prawie 1/3 realizacji umów przyłączeniowych. Tegoroczny plan inwestycyjno ̵
Ruszyła 11. edycja akcji ?Domy Pozytywnej Energii? skierowana do dzieci z całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu działania Grupy TAURON. W tym roku Domy Dziecka otrzymały zadanie podzielenia się swoją energią
Czy stacja transformatorowa może być barwnym, przyjaznym budynkiem, który jednocześnie spełnia funkcję edukacyjną? Kaliski oddział ENERGA-OPERATOR udowadnia, że tak! Wzorem oddziałów ENERGI z Płocka i Olsztyna w
Bałtycki Port Nowych Technologii to innowacyjny projekt biznesowy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, który odradza przemysł stoczniowy na terenach dawnej Stoczni Gdynia. Dzięki działaniom PSSE, samorządu, agend rządowych
Ponad 280 km linii średniego napięcia zmodernizuje Energa-Operator w Olsztyńskiem dzięki wynoszącemu prawie 15 mln zł dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Całość projektu, przewidzianego na 2 lata, będzie kosztowała ok. 40 ml
Energa-Operator SA zainwestuje w tym roku 35 mln zł w wymianę liczników starego typu na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt danych. Zyskają na tym klienci przemysłowi spółki, którzy będą mogli na bież
TAURON Dystrybucja podpisał porozumienie z reprezentującą 33 nadleśnictwa Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych we Wrocławiu. Reguluje ono zasady tzw. ustanawiania służebności przesyłu, co w znaczący sposób zwiększy be