Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie
TAURON Ciepło podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowę przyłączania do swojej sieci ciepłowniczej Stadionu Śląskiego. Dzięki stale ogrzewanej murawie boiska stadion będzie obiektem całorocznym.…
Pokaz niezwykłych eksperymentów fizycznych, przejazd kolejką po poznańskim zoo oraz pełen wrażeń spacer po palmiarni – to tylko część atrakcji, w których wzięli udział uczniowie zabrani przez ENERGĘ na w
?W Stalowej Woli powstanie park technologiczno-przemysłowy. List intencyjny w tej sprawie 21 września podpisali przedstawiciele TAURON Polska Energia i Urzędu Miasta w Stalowej Woli. TAURON liczy, że po zrealizowaniu przedsięwzi�
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ENERGA S.A. ds. Finansowych (przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w spra
TAURON Dystrybucja podpisał list intencyjny z amerykańską firmą Altairnano. Dokument dotyczy współpracy w obszarze stacjonarnych systemów magazynowania energii oraz systemów stabilizacji mocy opartych o baterie litowo-tytanowe.
Aktualizacja – dodano zdjęciaDobiega końca budowa najdłuższej (łącznie 5 km) dwutorowej linii kablowej (podziemna) wysokiego napięcia w Trójmieście. Linia wesprze energetyczne bezpieczeństwo gdańskich dzielnic &
Sterowanie przesyłem energii elektrycznej z jednego miejsca, niezwykle ważne m. in. w czasie rozległych awarii wywołanych klęskami żywiołowymi, to jedna z zalet właśnie uruchomionej Centralnej Dyspozycji Mocy Energi-Operator.
Zacieśnienie współpracy na rzecz przeciwdziałania kradzieży i dewastacji infrastruktury elektroenergetycznej było przedmiotem spotkania kierownictwa oddziału z Komendantami Policji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. &he
Z godziny na godzinę zwiększa liczba odbiorców, do których wraca zasilanie. O godz. 13 bez prądu pozostawało nieco ponad 21 tys. odbiorców na terenie ENERGA-OPERATOR (brak zasilania w 900 stacjach). Odd