TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Urządzenia dostarczy konsorcjum Arcus SA i T-Matic Systems
Kilkudziesięciu inwestorów indywidualnych odwiedziło TAURON na zorganizowanym 22 października Dniu Inwestora IndywidualnegoW wydarzeniu, poza akcjonariuszami indywidualnymi, uczestniczyli również studenci z Akademii Energii o
Cel: szybciej, lepiej, bardziej efektywnie. ENERGA-OPERATOR wdraża głębokie zmiany wewnętrzne, które pozwolą na stworzenie nowoczesnego operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce. Zajmująca ok. jedną czwartą powierzchni
Pokaz niezwykłych eksperymentów fizycznych, przejazd kolejką po poznańskim zoo oraz pełen wrażeń spacer po palmiarni – to tylko część atrakcji, w których wzięli udział uczniowie zabrani przez ENERGĘ na w
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
?TAURON Polska Energia uzyskał status członka rzeczywistego stowarzyszenia Central Europe Energy Partners AISBL (CEEP). Central Europe Energy Partners AISBL jest międzynarodowym stowarzyszeniem non-profit z siedzibą w Bruks
6 maja obradowało Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia. Najważniejszymi punktami obrad były zatwierdzenie sprawozdań z działalności w 2010 r., sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzielenie absolutoriu
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10
TAURON Polska Energia wystąpił 20 września do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ze zgłoszeniem zamiaru koncentracji z Górnośląskim Zakładem Elektroenergetycznym – spółką należącą dziś do