TAURON Dystrybucja w ramach projektu ?Bocian nasz? od wielu lat dba o bocianie gniazda zlokalizowane na słupach energetycznych. Podczas ostatniej zimy, energetycy uporządkowali, poddali modernizacji bądź zamontowali na specjalnie p
Wizyty inkasenta spisującego dane z liczników energii elektrycznej będą coraz rzadsze. Stanie się tak za sprawą wprowadzanych na coraz większą skalę przez spółkę ENERGA-OPERATOR liczników umożliwiającyc
TAURON Ciepło podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowę przyłączania do swojej sieci ciepłowniczej Stadionu Śląskiego. Dzięki stale ogrzewanej murawie boiska stadion będzie obiektem całorocznym.…
Spółka ENERGA-OPERATOR została członkiem programu ONZ Global Compact. Do tego prestiżowego grona przyjmowane są firmy propagujące zasady odpowiedzialności społecznej biznesu. Global Compact to program Organizacji Narod&
Zakończyła się druga edycja studiów podyplomowych ?Energetyka jądrowa? organizowanych przez Akademię Górniczo Hutniczą dla TAURON Polska Energia. W tej edycji wzięło udział 26 pracowników Grupy TAURON. …
Spółka TAURON Ekoenergia nabyła od niemieckiej firmy energetycznej WSB Neue Energien GmbH 100 proc. udziałów firmy Lipniki Sp. z o.o., wraz z farmą wiatrową Lipniki. Umowę podpisano 28 września 2011 r. Tym samym mo
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow
Badania przeprowadzone przez ENERGA-OPERATOR SA wskazują na znaczne możliwości ograniczenia strat handlowych i technicznych dzięki rozwiązaniom inteligentnych sieci. Firma badała możliwość ograniczenia różnicy bilansowej n
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Ósma edycja autorskiej akcji TAURON Polska Energia ?Domy Pozytywnej Energii? skierowanej do domów dziecka z terenu działania Grupy dobiegła końca. 11 października podczas Wielkiego Finału pięć zwycięskich placówek odebrało