TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
TAURON Ekoenergia podpisał na początku listopada umowę na budowę drugiego etapu farmy wiatrowej Marszewo, o mocy 18 MW. …
?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
?W czerwcu zawarta została pierwsza transakcja handlowa za pomocą internetowej platformy uruchomionej w ramach Grupy Bilansującej prowadzonej przez TAURON Polska Energia. Tym samym w spółce zakończony został pierwszy etap
?Ponad 75 mln zł,- zainwestowano w 2010 r. w modernizację i rozbudowę całej infrastruktury energetycznej ENERGA-OPERATOR w okolicach Słupska, Człuchowa, Lęborka, Bytowa. Wybudowano i zmodernizowano linie energetyczne oraz
Zacieśnienie współpracy na rzecz przeciwdziałania kradzieży i dewastacji infrastruktury elektroenergetycznej było przedmiotem spotkania kierownictwa oddziału z Komendantami Policji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. &he
Nowoczesną pracownię techniczną otwarto w Zespole Szkół Zawodowych im. Mjr H. Dobrzańskiego ?HUBALA? w Starogardzie Gdańskim. Wyposażenie pracowni sfinansowała spółka ENERGA-Operator SA, która objęła patronat nad nowoutwo
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAURON Ekoenergia powiększył się o kolejny park wia
?20 czerwca o godz. 16.00 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (Aula Wydziału Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11 B) odbędzie się spotkanie warsztatowe na temat inwestowania na giełdzie, którego gościem specjalnym będ
Dlaczego prąd „kopie” i jak bezpiecznie i ekologicznie korzystać z energii elektrycznej – dowiedzą się uczniowie SP nr 9 w Sopocie oraz Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. „Dzie