Cenne wyróżnienie na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2009 zdobyła Energa-Operator. Nagrodzono – ujmując rzecz skrótowo – technologię wykonywania prac pod napięciem
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj
?Fundacja ?10 kwietnia? powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu w trosce o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Impulsem do jej powołania b
Siedmioro studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej otrzymało z rąk Roberta Świerzyńskiego, wiceprezesa zarządu ENERGA-Operator SA, stypendia w ramach programu edukacyjnego ?Energia do nauki?. To kolejna
Dobra wiadomość dla mieszkańców Sopotu. Jeszcze w tym roku ENERGA-OPERATOR rozpocznie wartą 18 mln zł inwestycję, która poprawi jakość dostaw energii elektrycznej w tym mieście. Spółka otrzymała decyzję
?TAURON Polska Energia awansował o jedną pozycję na Liście 500 – z 11 na 10 miejsce. W 2010 roku spółka odnotowała 9,6 proc. wzrost przychodów ze sprzedaży (w porównaniu do roku 2009), stanowiących kr
Najnowocześniejsze technologicznie źródło zasilania otrzymały gdańskie Młode Miasto oraz gdyńskie tereny postoczniowe. Inwestycje zapewnią możliwość dynamicznego rozwoju tych terenów i ich pełnego przywrócenia mias
Grupa TAURON wyemitowała na rynku niemieckim piętnastoletnie niezabezpieczone obligacje imienne o wartości 168 mln euro.…
Energa – Operator sprawdza, czy konieczne jest – niezwykle kosztowne – budowanie nowych linii, czy też w niektórych miejscach wystarczy zastosowanie nowatorskiego systemu, pozwalającego wykorzystać istnieją
Spółka Tauron Sprzedaż GZE zaoferowała najbardziej atrakcyjną cenę w przetargu na grupowy zakup energii elektrycznej dla Górnośląskiego Związku Metropolitalnego (GZM). …