TAURON Dystrybucja zakończył modernizację stacji elektroenergetycznej w Bogatyni, która zasila między innymi Kopalnię Węgla Brunatnego Turów. Nowoczesna rozdzielnia jest pierwszą w oddziale w Jeleniej Górze i dwudziestą w TA
TAURON Ciepło podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowę przyłączania do swojej sieci ciepłowniczej Stadionu Śląskiego. Dzięki stale ogrzewanej murawie boiska stadion będzie obiektem całorocznym.…
SMS o treści AWARIA pod numer 3991 lub skorzystanie z prostego formularza internetowego formularz zgłoszeniowy (strona dostosowana do urządzeń mobilnych) są najskuteczniejszymi sposobami zawiadomienia Energa-Operator o awarii. P
TAURON dokonał wyboru konsorcjum banków inwestycyjnych, które będą wspierały spółkę w opracowaniu strategii finansowania Grupy TAURON, a także w procesie pozyskania finansowania programu inwestycyjnego Grupy.…
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Gdański oddział ENERGA Operator w 2010 r. przeprowadził inwestycje modernizacji i rozbudowy sieci energetycznej na kwotę ponad 230 mln zł. Prace obejmowały też stworzenie infrastruktury energetycznej pod obiekty powstające i od
ENERGA-Operator zamknęła rekordowy pod względem nakładów inwestycyjnych rok 2011 pełną realizacją zaplanowanych przedsięwzięć. W 2012 roku spółka podniesie tempo rozwoju i modernizacji sieci, inwestując rekord
Krótka i łagodna zima oraz relatywnie wczesne zakończenie sezonu grzewczego spowodowały, że prace związane z realizacją największej w historii województwa śląskiego modernizacji sieci ciepłowniczej w wielu obszarach wyprzed
Trwa akcja Grupy TAURON ?Domy Pozytywnej Energii 2012?. Tym razem wychowankowie domów dziecka, do których skierowana jest kampania, będą wraz z Tauronkiem, maskotką TAURON Polska Energia, śledzić historię elektryczności. &hel
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył