Spółka ENERGA-Operator zawarła umowę o współpracy z koncernem The Chugoku Electric Power Co., Inc. w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii i rozwoju inteligentnych sieci. ENERDZE przyniesie to wiedzę w zakres
Spółka ENERGA-OPERATOR została członkiem programu ONZ Global Compact. Do tego prestiżowego grona przyjmowane są firmy propagujące zasady odpowiedzialności społecznej biznesu. Global Compact to program Organizacji Narod&
Ruszyła 11. edycja akcji ?Domy Pozytywnej Energii? skierowana do dzieci z całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu działania Grupy TAURON. W tym roku Domy Dziecka otrzymały zadanie podzielenia się swoją energią
ENERGA Operator podsumowuje rekordowy rok. W 2010 r. zainwestowano blisko miliard zł w sieci dystrybucyjnej tej spółki. Zmodernizowano ponad 1,2 tys. km odcinków linii – dwukrotnie więcej, niż rok wcześniej i w
Rusza druga odsłona kampanii edukacyjnej ?Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie?. Ministerstwo Skarbu Państwa uruchamia ogólnopolski program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych. Będą oni mogli uc
?W czerwcu zawarta została pierwsza transakcja handlowa za pomocą internetowej platformy uruchomionej w ramach Grupy Bilansującej prowadzonej przez TAURON Polska Energia. Tym samym w spółce zakończony został pierwszy etap
TAURON Wytwarzanie podpisał 19 stycznia z Ministerstwem Gospodarki (jako instytucją pośredniczącą dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013) umowę na dofinansowanie budowy kotła na biomasę jednostki OZE w
Grupa TAURON realizuje strategię korporacyjną w obszarze budowy nowych mocy. 2 czerwca w Elektrowni Jaworzno III, należącej do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, nastąpił montaż walczaka kotł
?TAURON Polska Energia SA ? sponsor tytularny koszykarskiej ekstraklasy, serdecznie zaprasza 16 stycznia 2010 r. na Mecz Gwiazd TAURON Basket Ligi do hali Kalisz Arena. Mecz Gwiazd to emocjonujące zawody z udziałem najlepszych kosz
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach