Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety
Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie
Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy
Przywracanie zasilania wiąże się z koniecznością usuwania z linii konarów, a nawet całych pni drzew, uporania się z zerwanymi przewodami, a nierzadko – z pokonywaniem pieszo wielokilometrowych tras, by ustalić miej
Ponad 200 nowych platform pod bocianie gniazda zainstalują przed nadejściem tegorocznej wiosny ekipy ENERGI. Dotąd firma założyła ponad pięć tysięcy takich ratujących życie ptaków konstrukcji. Te proekologiczne dział
Podczas dzisiejszego spotkania w kaliskim ratuszu Janusz Pęcherz, Prezydent miasta Kalisza, oraz Rafał Czyżewski, Prezes spółki ENERGA-OPERATOR ogłosili zakończenie instalacji liczników zdalnego odczytu na terenie Kalisza. Dz
?W czerwcu zawarta została pierwsza transakcja handlowa za pomocą internetowej platformy uruchomionej w ramach Grupy Bilansującej prowadzonej przez TAURON Polska Energia. Tym samym w spółce zakończony został pierwszy etap
W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
Oddział toruński ENERGI- OPERATORA wymienił ponad 90% liczników u kluczowych klientów, charakteryzujących się dużym poborem energii. Liczniki zdalnego odczytu zainstalowano już m.in. na obiektach Uniwersytetu M.
Z godziny na godzinę zwiększa liczba odbiorców, do których wraca zasilanie. O godz. 13 bez prądu pozostawało nieco ponad 21 tys. odbiorców na terenie ENERGA-OPERATOR (brak zasilania w 900 stacjach). Odd