?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
TAURON Polska Energia zakończył proces rejestracji Podatkowej Grupy Kapitałowej (PGK), w skład której wejdzie 11 spółek z Grupy TAURON. Umowa utworzenia PGK została podpisana na trzy lata (2012-2014) i zarejestrowan
Wprowadzenie do publicznego obrotu części akcji, zwiększenie wydatków na inwestycje oraz restrukturyzacja Grupy ENERGA to najważniejsze zadania na najbliższe dwa lata. Debiut Grupy ENERGA, jednego z czterech holdingó
We wrześniu słupski Oddział ENERGI-OPERATOR SA zakończy odnawianie 18 murowanych osiedlowych stacji elektroenergetycznych. Wszystkie będą kolorowe, pokryte ciepłymi kompozycjami plastycznymi. …Na 2 września na godz.12.00
Elektrociepłownia EC Nowa z Grupy TAURON i ArcelorMittal Poland podpisały 25 lipca umowę na dostawę i odbiór mediów energetycznych, paliw gazowych i pozostałych produktów. Wolumen obrotu finansowego pomi�
TAURON Ciepło podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowę przyłączania do swojej sieci ciepłowniczej Stadionu Śląskiego. Dzięki stale ogrzewanej murawie boiska stadion będzie obiektem całorocznym.…
TAURON Polska Energia wraz ze spółką Grupy – TAURON Dystrybucja od września prowadzą akcję skierowaną do domów dziecka, pod nazwą Domy Pozytywnej Energii. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem.
TAURON Wytwarzanie ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy bloku gazowo-parowego w Elektrowni Łagisza. Zadaniem przyszłego wykonawcy będzie zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji – w formu
TAURON Polska Energia i Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo podpisały 19 grudnia list intencyjny w sprawie budowy kogeneracyjnego bloku gazowego o mocy ok. 400 MW na terenie należącej do TAURONA Elektrowni Łagisza. Strony zade
Według najnowszych raportów służb technicznych z godz. 10.30. – w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR do 2500 – zmalała liczba odbiorców pozbawionych energii elektryczn