Energa-Operator Oddział w KaliszuMecenas Polskiej EkologiiEnerga-Operator SA Oddział w Kaliszu po raz czwarty uczestniczył w Narodowym Konkursie Ekologicznym „Przyjaźni Środowisku”. W tym roku za wieloletnie działan
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
18 września na terenie budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III miało miejsce symbolicznie wbicie pierwszej łopaty. Prace przy realizacji projektu potrwają do 2019 r.…
Sto dziesięć milionów złotych przeznaczyła na inwestycje w 2010 roku ENERGA – Operator w Oddziale Toruńskim. Prace objęły wybudowanie nowych elementów infrastruktury energetycznej w celu podłączenia
Wyjątkowe pamiątki będzie można wylicytować 19 stycznia w Katowicach podczas koncertu noworocznego solistów wiedeńskich i chóru Puellae Orantes. Dochód z aukcji zasili konto Hospicjum Cordis. Partnerem wydarzenia jest TAURON P
?29 grudnia, w celu refinansowania istniejącego zadłużenia, TAURON Polska Energia wyemitował pięcioletnie obligacje korporacyjne. Łączna wartość papierów wartościowych przeznaczona na ten cel wynosi około 850 mln zł. Oblig
Zakup samochodów z silnikiem elektrycznym to kolejna inicjatywa Grupy ENERGA promująca postawy proekologiczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowoczesne ekoauta nie wydzielają spalin i są dziesięciokrotnie tańsze
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
TAURON Polska Energia podpisał 1 marca trzyletnią umowę z Kompanią Węglową na dostawy węgla dla spółek Grupy TAURON. Wartość kontraktu szacowana jest na 2,4 mld zł. Umowa ta zastępuje dotychczas obowiązujący kontrakt pod
Południowy Koncern Energetyczny z Grupy TAURON w ramach realizacji strategicznego programu ograniczania emisji zanieczyszczeń rozpoczął inwestycję pn. Budowa instalacji odazotowania spalin i modernizacja bloków 200 MW w Ele