TAURON Ciepło rusza z kampanią, która pokaże mieszkańcom regionu jak można diametralnie poprawić komfort ich życia w budynkach wielorodzinnych. Ponad miliard złotych w ramach likwidacji niskiej emisji, kolejne miliony z progra
Dlaczego prąd „kopie” i jak bezpiecznie i ekologicznie korzystać z energii elektrycznej – dowiedzą się uczniowie SP nr 9 w Sopocie oraz Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. „Dzie
Odnosząc się do twierdzeń kontrahentów Polskiej Energii ? Pierwszej Kompanii Handlowej sp. z o.o. (w likwidacji) („Spółka”), podkreślamy, że wszelkie działania podejmowane przez Spółkę oraz jej wspólnika były
Prawie 100 tysięcy mieszkańców Śląska wzięło udział w Pierwszym Śląskim Spisie Energetycznym. Odpowiadali na pytania dotyczące swoich oczekiwań związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. To pierwsze tego typu
Krótka i łagodna zima oraz relatywnie wczesne zakończenie sezonu grzewczego spowodowały, że prace związane z realizacją największej w historii województwa śląskiego modernizacji sieci ciepłowniczej w wielu obszarach wyprzed
Elektryczne samochody, minielektrownie, liczniki zdalnego odczytu – te zagadnienia przestają być jedynie teoretycznymi rozważaniami, powoli stając się rzeczywistością. Jednocześnie stanowią ogromne wyzwanie dla sieci ene
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Dobra wiadomość dla mieszkańców Sopotu. Jeszcze w tym roku ENERGA-OPERATOR rozpocznie wartą 18 mln zł inwestycję, która poprawi jakość dostaw energii elektrycznej w tym mieście. Spółka otrzymała decyzję
Teatr Śląski zaprosił na styczniowe spektakle inaugurujące wyjazdowe pokazy ?Wędrowanie według Stanisława Wyspiańskiego? w wykonaniu artystów krakowskiego Teatru STU. Mecenat nad projektem objął TAURON Polska Energia.&hellip