Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, rest
Ponad 47 mln zł,- przeznaczy na inwestycje sieciowe w 2009 r. słupski Oddział ENERGA-OPERATOR SA. To o niemal 30 proc. więcej niż w roku 2008. Dwie trzecie tej kwoty zostanie przeznaczone na budowę sieci s
Rozstrzygnięto etap półfinałowy autorskiej akcji ?Domy Pozytywnej Energii? prowadzonej przez TAURON Polska Energia oraz TAURON Dystrybucja. Ponad dwa i pół tysiąca dzieci wzięło w tym roku udział w kolejnej ? ósmej ? edycji
Dzięki pracom przeprowadzonym przez ENERGĘ-Operator SA, Trójmiasto posiada nową stację transformatorowo-rozdzielczą „GPZ Nowy Port”, która będzie odpowiadać za zasilanie stadionu piłkarskiego budowa
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia powołało 1 września w skład rady nadzorczej spółki czwartej wspólnej kadencji Macieja Końskiego, Leszka Koziorowskiego oraz Macieja Tryburę. Tym samym rada nadzorcza T
Sterowanie przesyłem energii elektrycznej z jednego miejsca, niezwykle ważne m. in. w czasie rozległych awarii wywołanych klęskami żywiołowymi, to jedna z zalet właśnie uruchomionej Centralnej Dyspozycji Mocy Energi-Operator.
ENERGA Operator podsumowuje rekordowy rok. W 2010 r. zainwestowano blisko miliard zł w sieci dystrybucyjnej tej spółki. Zmodernizowano ponad 1,2 tys. km odcinków linii – dwukrotnie więcej, niż rok wcześniej i w
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
Większe bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic Śląskich oraz rozwój rynku ciepłowniczego na tym obszarze ? to podstawowe korzyści wynikające z zawartej 19 września umo
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow