Zakończył się pierwszy etap optymalizacji sieci punktów obsługi klientów (POK), dzięki któremu klienci mogą korzystać z nowoczesnych i dostosowanych do ich potrzeb POK-ów. …
Gdańska Grupa ENERGA w pierwszej setce 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej. W najnowszym rankingu miesięcznika „Manager Magazin” ENERGA uplasowała się na 59. pozycji, poprawiając swój ubiegłorocz
Fundacja TAURON realizuje projekt ?Bohaterowie z dnia dzień?, którego celem jest budowanie bazy dawców szpiku kostnego i popularyzacja wiedzy na ten temat. Między 15 a 17 maja do bazy będą mogli przyłączyć się ? podczas firmo
Spółka TAURON Ekoenergia nabyła od niemieckiej firmy energetycznej WSB Neue Energien GmbH 100 proc. udziałów firmy Lipniki Sp. z o.o., wraz z farmą wiatrową Lipniki. Umowę podpisano 28 września 2011 r. Tym samym mo
Od 4 czerwca do skrzynek pocztowych mieszkańców Górnego Śląska zaczęły trafiać fałszywe wezwania do zapłaty na kwotę 22,68 zł. Dotyczyły rzekomych zaległości za energię elektryczną. TAURON i jego klienci na
Ponad 400 dzieci ze szkół podstawowych wzięło udział w turnieju „Bądź bezpieczny na wakacjach” współorganizowanym przez Grupę ENERGA w Mikstacie (woj. wielkopolskie; pow. ostrzeszowski). Celem projektu
ENERGA-Operator planuje w 2015 roku przeznaczyć 1 115 mln na inwestycje. Priorytetowe kierunki to modernizacja sieci ukierunkowana na poprawę wskaźników niezawodności sieci oraz przyłączanie nowych odbiorców. …
Grupa TAURON po zakończeniu pierwszego programu poprawy efektywności, który przyniósł 1 mld zł redukcji kosztów operacyjnych w latach 2010-2012, rozpoczyna podobną inicjatywę. Jej realizacja w latach 2013-2015 ma przynieść o
TAURON Polska Energia podpisał z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) umowę kredytową o wartości 295 mln zł (około 71 mln euro) na realizację inwestycji w obszarach energetyki odnawialnej oraz dystrybucji energii. Projekt
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety