Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
Energa-Operator ogłosiła postępowanie zakupowe na 450 tysięcy inteligentnych liczników. O zamówienie mogą się ubiegać podmioty mające podpisane z firmą umowy ramowe. Dostawy urządzeń, w przypadku pomyślnie rozstrzygnięte
Nowoczesną pracownię techniczną otwarto w Zespole Szkół Zawodowych im. Mjr H. Dobrzańskiego ?HUBALA? w Starogardzie Gdańskim. Wyposażenie pracowni sfinansowała spółka ENERGA-Operator SA, która objęła patronat nad nowoutwo
TAURON Polska Energia podpisał 3 lipca umowę z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI) umowę kredytu na łączną kwotę finansowania w wysokości 900 mln zł.…
Kaliski oddział Energa-Operator po raz trzeci otrzymał tytuł „Firmy Przyjaznej Środowisku” za efektywne zapobieganie zanieczyszczeniom, stosowanie technologii przyjaznych naturze oraz edukację proekologiczną. Firma do
TAURON Polska Energia wyraził wstępne zainteresowanie nabyciem od Spółki Restrukturyzacji Kopalń całości lub części aktywów KWK Brzeszcze, o ile możliwe będzie efektywne ekonomicznie wydobycie węgla w tym zakładzie. Kompa
TAURON Polska Energia podpisał z Towarową Giełdą Energii umowę na pełnienie funkcji animatora w zakresie instrumentów na energię elektryczną na Rynku Terminowym Towarowym. Celem współpracy jest zwiększenie płynności animo
TAURON Wytwarzanie podpisał 19 stycznia z Ministerstwem Gospodarki (jako instytucją pośredniczącą dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013) umowę na dofinansowanie budowy kotła na biomasę jednostki OZE w