Ułatwienia w budowie nowych linii elektroenergetycznych na terenach leśnych przewiduje podpisana dzisiaj ramowa umowa o współpracy. To pierwsze w kraju takie porozumienie pomiędzy dystrybutorem energii elektrycznej a L
Oględziny sieci z lotu ptaka przynoszą bardzo dobre efekty i pozwalają na szybszą identyfikację słabych miejsc w sieci ? ocenia ENERGA-Operator. Tylko w tym roku z lotu ptaka zbadano juz 5300 km sieci. Spółka koncentruje się
Zorganizowana w Gdańsku doroczna Konferencja Regionalnego Stowarzyszenia Regulatorów Energetyki (ERRA) poświęcona była regulacyjnym aspektom wdrożenia sieci inteligentnych. To najważniejsze spotkanie i forum wymiany poglądów
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
Energetycy nie ustają w wysiłkach o przywrócenie zasilania na terenie objętym trudnymi warunkami pogodowymi. Oddziały w Olsztynie i ElbląguNa terenie działania Oddziału w Olsztynie bez prądu pozostawało około 660 odb
W ciągu ostatniego stulecia tylko dwa razy na ścianach dziedzińca Zamku Królewskiego na Wawelu można było oglądać przepięknie tkane arrasy. Podczas tegorocznej krakowskiej Nocy Muzeów można je było zobaczyć po raz trzeci.
W regionie słupskim pracownicy ENERGI – oddając swój głos – wsparli 6 Organizacji Pożytku Publicznego z terenu działania ENERGI Oddziału w Słupsku – na łączną kwotę 36 800,00 zł,- .Akcj
Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, restau
Pokazy ratowników GOPR-u, lekcje edukacyjne, sportowe zmagania w parku linowym ? to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na finalistów 9. edycji projektu ?Domy Pozytywnej Energii?, organizowanego przez TAURON Polska Energia i
Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.