Elektrociepłownia Tychy z Grupy Tauron podpisała 29 marca umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na udzielenie pożyczki w wysokości 30 mln zł na realizację projektu bu
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR. Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zapros
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
Zakup samochodów z silnikiem elektrycznym to kolejna inicjatywa Grupy ENERGA promująca postawy proekologiczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowoczesne ekoauta nie wydzielają spalin i są dziesięciokrotnie tańsze
Około 430 nowych platform pod bocianie gniazda zostało już zamontowanych na słupach energetycznych na terenie działania Energa-Operator. Łącznie na terenie działania spółki jest już 5500 podestów na słupach ene
– Jeśli pomagamy w codzienności ludziom, którzy potrzebują tej pomocy – to każda złotówka, każdy grosz się liczy. Dlatego przyjmujemy te pieniądze z wielką wdzięcznością – tymi słowami
Firma DUON wprowadza na rynek nowy produkt dedykowany głównie małym i średnim przedsiębiorstwom. Nowa oferta gdańskiej spółki – Paczka Przedsiębiorcy premiuje za łączenie usług i daje możliwość obniżenia dotychcza
Burze i nawałnice, jakie przeszły nad terenem działania ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Płocku z 23 na 24 lipca br wyrządziły wiele szkód. W krytycznym momencie (rano 24 lipca) bez zasilania było ponad 2700 stacji transform