Przedstawiciel ENERGA-Operator odebrał w San Diego (USA) nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie rozwiązań GIS. Spółka została wybrana spośród 100 tys. firm współpracujących z Esri – amerykański
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
Kaliski oddział Energa-Operator po raz trzeci otrzymał tytuł „Firmy Przyjaznej Środowisku” za efektywne zapobieganie zanieczyszczeniom, stosowanie technologii przyjaznych naturze oraz edukację proekologiczną. Firma do
Pokazy ratowników GOPR-u, lekcje edukacyjne, sportowe zmagania w parku linowym ? to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na finalistów 9. edycji projektu ?Domy Pozytywnej Energii?, organizowanego przez TAURON Polska Energia i
Spółka ENERGA-OPERATOR została członkiem programu ONZ Global Compact. Do tego prestiżowego grona przyjmowane są firmy propagujące zasady odpowiedzialności społecznej biznesu. Global Compact to program Organizacji Narod&
TAURON Wytwarzanie zawarł z Zakładami Pomiarowo?Badawczymi Energetyki Energopomiar umowę na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu w procesie realizacji inwestycji budowy bloku energetycznego o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III
W ciągu ostatniego stulecia tylko dwa razy na ścianach dziedzińca Zamku Królewskiego na Wawelu można było oglądać przepięknie tkane arrasy. Podczas tegorocznej krakowskiej Nocy Muzeów można je było zobaczyć po raz trzeci.
Zakup samochodów z silnikiem elektrycznym to kolejna inicjatywa Grupy ENERGA promująca postawy proekologiczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowoczesne ekoauta nie wydzielają spalin i są dziesięciokrotnie tańsze
Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia, został uhonorowany przez Pracodawców RP „Wektorem”. 14 stycznia odbyła się jubileuszowa, dziesiąta gala rozdania tych nagród, które trafiają w
Spółki dystrybucyjne Grupy TAURON (TAURON Dystrybucja i TAURON Dystrybucja GZE) podpisały 1 sierpnia z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach porozumienie regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu na