Aktualizacja – dodano zdjęciaDobiega końca budowa najdłuższej (łącznie 5 km) dwutorowej linii kablowej (podziemna) wysokiego napięcia w Trójmieście. Linia wesprze energetyczne bezpieczeństwo gdańskich dzielnic &
31 lipca rusza 68. Tour de Pologne UCI World Tour – największe wydarzenie kolarskie w Polsce. Blisko 200 zawodnikom i milionom kibiców towarzyszyć będzie Grupa TAURON. Tour de Pologne to nie tylko najwię
TAURON Polska Energia, jako jeden z udziałowców, przystąpił 7 października do porozumienia o współpracy w formie spółki celowej pod nazwą Pierwiastki i Surowce Krytyczne sp. z o.o. Nowy podmiot będzie stano
Ponad tysiąc kilometrów przejadą w tym roku na rowerach kaliscy energetycy, wyruszający na trasę V Wiosennego Rajdu Rowerowego „Z prądem Wisły”. Po raz pierwszy towarzyszyć im będą koledzy po fachu z Zespoł
Najnowocześniejsze technologicznie źródło zasilania otrzymały gdańskie Młode Miasto oraz gdyńskie tereny postoczniowe. Inwestycje zapewnią możliwość dynamicznego rozwoju tych terenów i ich pełnego przywrócenia mias
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�
TAURON Polska Energia zajął 7. miejsce na Liście 500 „Rzeczpospolitej”, awansując o trzy pozycje w stosunku do ubiegłego roku oraz 6. pozycję w Pięćsetce „Polityki”, czyli o cztery miejsca wyżej n
TAURON Ciepło podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowę przyłączania do swojej sieci ciepłowniczej Stadionu Śląskiego. Dzięki stale ogrzewanej murawie boiska stadion będzie obiektem całorocznym.…
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAURON Ekoenergia powiększył się o kolejny park wia