Każdego miesiąca do TAURONA zgłasza się z prośbą o pomoc blisko 2 tys. klientów, którzy zostali nakłonieni do podpisania niekorzystnych umów z nowym sprzedawcą energii. By pomóc osobom oszukanym i ostrzec innych klientów,
DUON, alternatywny dostawca energii i gazu, otrzymał nagrodę Nowy Impuls 2014 za aktywny udział w liberalizacji rynku gazu w Polsce. Aktualnie do spółki trafia 80 proc. firm zmieniających sprzedawcę gazu. …
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj
TAURON Polska Energia podpisał 1 marca trzyletnią umowę z Kompanią Węglową na dostawy węgla dla spółek Grupy TAURON. Wartość kontraktu szacowana jest na 2,4 mld zł. Umowa ta zastępuje dotychczas obowiązujący kontrakt pod
PGE Polska Grupa Energetyczna, TAURON Polska Energia, KGHM Polska Miedź oraz Enea podpisały dzisiaj list intencyjny dotyczący nabycia udziałów w spółce celowej, powołanej do budowy i eksploatacji pierwszej polskiej elektrow
Setki energetyków ENERGA-OPERATOR SA nieustannie pracują nad usuwaniem szkód, jakie wywołał silny wiatr. Bez zasilania pozostaje blisko 50 tys. odbiorców, usuwanie awarii spowalnia trudny dojazd do miejsc
TAURON Wytwarzanie ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy bloku gazowo-parowego w Elektrowni Łagisza. Zadaniem przyszłego wykonawcy będzie zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji – w formu
Po raz kolejny TAURON Polska Energia został nagrodzony przez redakcję miesięcznika Forbes w corocznym rankingu oceniającym działalność najlepszych firm w województwie śląskim. Regionalne wyróżnienia przyznano też innym sp�
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety