TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
ENERGA-Operator jest pierwszym polskim dystrybutorem energii elektrycznej, który dysponuje najnowszym potwierdzeniem, że zadziała sprawnie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Certyfikatu zgodności z normą ISO 22301:2012 udzielił
Grupa ENERGA zajęła wysokie miejsca w tegorocznych rankingach największych firm publikowanych przez "Rzeczpospolitą" i "Politykę".Na opublikowanej w "Rzeczpospolitej" liście 500 największych przeds
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
? • Przychody Grupy TAURON w I półroczu 2011 r. wyniosły ponad 10,3 mld zł. Po doprowadzeniu do porównywalności [1] przychody Grupy wyniosłyby około 8,1 mld zł, co oznacza wzrost o 11,4 proc.
Około 150 mln zł. w 2012 roku zainwestowano w modernizację i rozbudowę infrastruktury elektroenergetycznej na terenie działania kaliskiego Oddziału ENERGA-OPERATOR SA. Na 2013 rok zaplanowano 160 mln zł. i są to najwyższe nak�
Aktualizacja – dodano zdjęciaDobiega końca budowa najdłuższej (łącznie 5 km) dwutorowej linii kablowej (podziemna) wysokiego napięcia w Trójmieście. Linia wesprze energetyczne bezpieczeństwo gdańskich dzielnic &
TAURON Dystrybucja podpisał porozumienie z reprezentującą 33 nadleśnictwa Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych we Wrocławiu. Reguluje ono zasady tzw. ustanawiania służebności przesyłu, co w znaczący sposób zwiększy be
TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu ?The Best Annual Report 2013? nagrodę główną za raport roczny Grupy TAURON za 2013 rok. Spółka otrzymała również wyróżnienie za raport roczny w internecie.…
Dynamiczny rozwój Olsztyna wymaga coraz większej ilości energii elektrycznej. Nowe przedsiębiorstwa, obiekty użytkowe, bloki mieszkalne czy linie tramwajowe ? wszystkie do prawidłowego funkcjonowania będą potrzebować zasilania