W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie dokonano dziś uroczystego otwarcia zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe urządzenia pracowni elektroenergetycznej. Wyposażenie sfinansowała ENERGA-Operator w ramach prowadzo
?Ponad 75 mln zł,- zainwestowano w 2010 r. w modernizację i rozbudowę całej infrastruktury energetycznej ENERGA-OPERATOR w okolicach Słupska, Człuchowa, Lęborka, Bytowa. Wybudowano i zmodernizowano linie energetyczne oraz
Zasilanie wraca do domówW wyniku silnych wiatrów, które zaczęły wiać w nocy 13 października br., uszkodzeniu uległo wiele odcinków sieci elektroenergetycznej na terenie płockiego oddziału ENERGA-O
Trwa akcja Grupy TAURON ?Domy Pozytywnej Energii 2012?. Tym razem wychowankowie domów dziecka, do których skierowana jest kampania, będą wraz z Tauronkiem, maskotką TAURON Polska Energia, śledzić historię elektryczności. &hel
100 zerwanych przewodów niskiego i średniego napięcia, złamanych pięć żelbetonowych słupów oraz uszkodzonych 10 izolatorów to wynik wichury, która w ostatnich dniach przeszła nad województwem
Od 4 czerwca do skrzynek pocztowych mieszkańców Górnego Śląska zaczęły trafiać fałszywe wezwania do zapłaty na kwotę 22,68 zł. Dotyczyły rzekomych zaległości za energię elektryczną. TAURON i jego klienci na
Prawie 100 tysięcy mieszkańców Śląska wzięło udział w Pierwszym Śląskim Spisie Energetycznym. Odpowiadali na pytania dotyczące swoich oczekiwań związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. To pierwsze tego typu
Rusza druga odsłona kampanii edukacyjnej ?Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie?. Ministerstwo Skarbu Państwa uruchamia ogólnopolski program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych. Będą oni mogli uc