Czy stacja transformatorowa może być barwnym, przyjaznym budynkiem, który jednocześnie spełnia funkcję edukacyjną? Kaliski oddział ENERGA-OPERATOR udowadnia, że tak! Wzorem oddziałów ENERGI z Płocka i Olsztyna w
Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy
Większe bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic Śląskich oraz rozwój rynku ciepłowniczego na tym obszarze ? to podstawowe korzyści wynikające z zawartej 19 września umo
W związku z dwugodzinną akcją protestacyjną organizacji związkowych przeciwko wydzieleniu Biur Obsługi Klienta ze spółki ENERGA-OPERATOR, informujemy, że prowadzone działania restrukturyzacyjne w żaden sposób ni
Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji
ENERGA-Operator podsumowała wstępnie przerwy w dostawach energii w 2013 r. i porównała je do lat ubiegłych. Istotny wpływ na wskaźnik SAIDI, obrazujący średnią długość czasu trwania braku zasilania na odbiorcę, mają grud
Zasilanie wraca do domówW wyniku silnych wiatrów, które zaczęły wiać w nocy 13 października br., uszkodzeniu uległo wiele odcinków sieci elektroenergetycznej na terenie płockiego oddziału ENERGA-O
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10
TAURON Wytwarzanie podpisał 1 kwietnia z GAZ-SYSTEMEM umowę dotyczącą przyłączenia do sieci przesyłowej jednostki parowo-gazowej o mocy 413 MW, która powstanie na terenie Elektrowni Łagisza. Przyłączenie zostanie zrealizowa
Czy korzystniej jest otrzymać tysiąc złotych dzisiaj, czy tysiąc dwieście za rok? Czy NewConnect to nazwa firmy telekomunikacyjnej, a WIG20 to nowa gra komputerowa? Czy Polacy rozumieją zasady i mechanizmy rządzące gospodarką