Elektroenergetyka Wiadomości branżowe

Chór Energetyków wsparł śpiewająco Dziecięcą Orkiestrę Onkologiczną

Chór Energetyków wsparł śpiewająco Dziecięcą Orkiestrę Onkologiczną
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka - „Jest MOC jest RADOŚĆ”. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru - Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wydarzenie miało miejsce 29 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.Na jednej scenie spotkali się mali i duzi, amatorzy i profesjonaliści - Ci, którzy pomagają i Ci, którzy tej pomocy potrzebują. Połączyła ich fantastyczna idea i muzyka. Od klasyki, przez świat bajkowych postaci, magię musicali czy muzyki reggae. Mali podopieczni śląskich ośrodków onkologicznych i ich rodziny tego jednego dnia stali się artystami, a artyści odnaleźli w sobie dziecięcą fantazję i wrażliwość.- TAURON od wielu lat wspiera ważne wydarzenia społeczne i artystyczne na terenie swojej działalności. Z Fundacją Iskierka współpracujmy od lat, a w tym roku zaangażowaliśmy się dodatkowo w organizację koncertu oraz wydanie kalendarza Iskierki na 2015 rok. Jesteśmy dumni, że pracownicy Grupy TAURON, bez których nie moglibyśmy realizować naszej strategii zrównoważonego rozwoju, z takim entuzjazmem przyjęli propozycję wsparcia tej inicjatywy - mówi

Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wydarzenie miało miejsce 29 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Na jednej scenie spotkali się mali i duzi, amatorzy i profesjonaliści – Ci, którzy pomagają i Ci, którzy tej pomocy potrzebują. Połączyła ich fantastyczna idea i muzyka. Od klasyki, przez świat bajkowych postaci, magię musicali czy muzyki reggae. Mali podopieczni śląskich ośrodków onkologicznych i ich rodziny tego jednego dnia stali się artystami, a artyści odnaleźli w sobie dziecięcą fantazję i wrażliwość.

– TAURON od wielu lat wspiera ważne wydarzenia społeczne i artystyczne na terenie swojej działalności. Z Fundacją Iskierka współpracujmy od lat, a w tym roku zaangażowaliśmy się dodatkowo w organizację koncertu oraz wydanie kalendarza Iskierki na 2015 rok. Jesteśmy dumni, że pracownicy Grupy TAURON, bez których nie moglibyśmy realizować naszej strategii zrównoważonego rozwoju, z takim entuzjazmem przyjęli propozycję wsparcia tej inicjatywy – mówi Paweł Gniadek, dyrektor Departamentu Komunikacji Rynkowej i PR w TAURON Polska Energia.

Nie zabrakło również wspaniałych artystów: Kamila Bednarka, Macieja Miecznikowskiego, Szymona Majewskiego, Jarosława Boberka, a wydarzenie poprowadził Mirosław Neinert.

Koncert, który w tym roku odbył się po raz ósmy, ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Iskierka. Fundusze zebrane podczas koncertu będą przekazywane na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, a dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ENERGA-OPERATOR nagrodzona za prace pod napięciem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy