Elektroenergetyka Energia odnawialna Wiadomości branżowe

Informacja w sprawie zarzutów wobec pracownika z olsztyńskiego oddziału Spółki

Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie postępowaniu przeciwko jednemu z pracowników oddziału spółki.Wobec przedstawienia przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie zarzutów przeciwko Mieczysławowi D., Dyrektor Generalny Oddziału zdecydował o zawieszeniu pracownika w czynnościach służbowych oraz przeprowadzeniu kontroli odbiorów robót, dokonywanych przez tego pracownika. Spółka udzieli organom ścigania wszelkiej pomocy w celu wyjaśnienia sprawy.

Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie postępowaniu przeciwko jednemu z pracowników oddziału spółki.

Wobec przedstawienia przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie zarzutów przeciwko Mieczysławowi D., Dyrektor Generalny Oddziału zdecydował o zawieszeniu pracownika w czynnościach służbowych oraz przeprowadzeniu kontroli odbiorów robót, dokonywanych przez tego pracownika.

Spółka udzieli organom ścigania wszelkiej pomocy w celu wyjaśnienia sprawy.

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Serinus wraca na Ukrainę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy