TAURON zaprasza do wspólnego kibicowania kolarzom

27 lipca rozpoczyna się największa impreza kolarska w kraju - Tour de Pologne. TAURON Polska Energia już po raz czwarty jest partnerem wyścigu. < p>Jubileuszowy, 70. Tour de Pologne odbędzie się między 27 lipca a 3 sierpnia. Tegoroczny wyścig będzie wyjątkowy. Dwa pierwsze etapy zostaną po raz pierwszy rozegrane we Włoszech - z Rovereto do Madonna di Campiglio oraz z Marilleva Val di Sole do Passo Pordoi. Po dniu przerwy kolarzy czeka rywalizacja na polskich trasach. Najpierw peleton przejedzie z Krakowa do Rzeszowa, potem odwiedzi Katowice, Nowy Targ, Zakopane i Bukowinę Tatrzańską. Rywalizację zakończy blisko 40-kilometrowa jazda indywidualna na czas z Wieliczki do Krakowa. W wyścigu wystartuje 19 zespołów zawodowych. Nie zabraknie polskich akcentów - na trasie pojawi się reprezentacja Polski i grupa CCC Polsat Polkowice. TAURON Polska Energia jest oficjalnym sponsorem Tour de Pologne od czterech lat. Koszulkę w barwach TAURONA (w ramach klasyfikacji punktowej ?Najlepszy góral TAURON?) zdobywają co roku kolarze wygrywający na najbardziej wymagających, górskich odcinkach.
  • Tour de Pologne to nasz kluczowy projekt sponsoringowy. Dzięki niemu promujemy markę TAURON i jej produkty. Trasa wyścigu ? poza etapami włoskimi - tradycyjnie biegnie przez południe Polski, czyli obszary, gdzie znajdują się spółki Grupy TAURON i gdzie mieszkają nasi klienci oraz pracownicy. Cieszy nas coraz większe zainteresowanie kolarstwem i jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w organizacji największej imprezy sportowej w kraju oraz przyczynić się do popularyzacji jazdy na rowerze - mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia.
TAURON zachęca klientów do wspólnego śledzenia zmagań kolarzy. W miasteczkach namiotowych zlokalizowanych przy metach czeka na nich wiele konkursów i atrakcji związanych ze sportowymi emocjami na trasie wyścigu. W działania włączyła się również Fundacja TAURON, która wesprze finansowo zakup odblasków dla szkół wskazanych przez uczestników konkursów. Startując w nich można zatem nie tylko otrzymać nagrody, ale także przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
  • To ważny element wynikający z naszego podejścia do sprzedaży i samych klientów ? w biznesie, podobnie jak w sporcie, kierujemy się zasadami fair play ? podkreśla Dariusz Lubera.
TAURON zaprasza do wspólnego oglądania wyścigu ? to niezapomniane przeżycie zarówno dla amatorów kolarstwa, jak i dla osób lubiących sportowe emocje oraz pokaz umiejętności na najwyższym światowym poziomie. TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, Południowy Koncern Węglowy, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło.
Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top