Spółki dystrybucyjne Grupy TAURON (TAURON Dystrybucja i TAURON Dystrybucja GZE) podpisały 1 sierpnia z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach porozumienie regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu na
PGE Polska Grupa Energetyczna, TAURON Polska Energia, KGHM Polska Miedź oraz Enea podpisały dzisiaj list intencyjny dotyczący nabycia udziałów w spółce celowej, powołanej do budowy i eksploatacji pierwszej polskiej elektrow
Dobra wiadomość dla mieszkańców Sopotu. Jeszcze w tym roku ENERGA-OPERATOR rozpocznie wartą 18 mln zł inwestycję, która poprawi jakość dostaw energii elektrycznej w tym mieście. Spółka otrzymała decyzję
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje
Zorganizowana w Gdańsku doroczna Konferencja Regionalnego Stowarzyszenia Regulatorów Energetyki (ERRA) poświęcona była regulacyjnym aspektom wdrożenia sieci inteligentnych. To najważniejsze spotkanie i forum wymiany poglądów
UWAGA – aktualizacja z godz. 11 (15 października) – awarie usuwane są na bieżąco. Zgłoszenia klientów realizowane sukcesywnie, choć jeszcze mogą wystąpić niewielkie opóźnienia. 45 brygad usuwa
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Już od 1 lipca 2011 r. akcjonariusze TAURON Polska Energia SA mogą płacić do 15 proc. mniej za prąd. Oszczędności na rachunkach za energię zapewni inwestorom indywidualnym z terenu całej Polski zapowiadany w 2010 roku p