Budownictwo

AT OFFICE – BIURA IDEALNIE DOPASOWANE

AT OFFICE – BIURA IDEALNIE DOPASOWANE
INFORMACJA PRASOWA Kraków, 04.06.2019 AT OFFICE – BIURA IDEALNIE DOPASOWANE, CZYLI NOWY PRODUKT GRUPY BUMA Każdy specjalista wie, że otoczenie ma niebagatelny wpływ na powodzenie

INFORMACJA PRASOWA Kraków, 04.06.2019

AT OFFICE – BIURA IDEALNIE DOPASOWANE, CZYLI NOWY PRODUKT GRUPY BUMA

Każdy specjalista wie, że otoczenie ma niebagatelny wpływ na powodzenie biznesu, a znalezienie miejsca sprzyjającego rozwojowi firmy nie jest łatwe. Doskonałe rozwiązanie w postaci nowych biur At Office oferuje Grupa BUMA, tworząc przestrzeń pracy dopasowaną do potrzeb najemcy.

Nowoczesne biura od Grupy BUMA to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób rozpoczynających działalność biznesową, jak i doświadczonych firm poszukujących atrakcyjnej lokalizacji w przystępnej cenie. At Office to 1200 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w dwóch świetnych lokalizacjach na terenie Krakowa. Położona blisko centrum Wadowicka 3 oraz znajdujący się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego Dot Office, dają możliwość rozwoju w świetnie skomunikowanym biznesowo otoczeniu.
Nowoczesne kompleksy biurowe klasy A, stworzone przez Grupę BUMA, to lokalizacje nieprzypadkowe – zarówno Wadowicka 3, jak i Dot Office oferują bowiem bliskość głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa, gwarantując tym samym doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta czy też portem lotniczym. Deweloper, w trosce o najwyższy komfort najemców zadbał o szczegóły takie jak dedykowane At Office miejsca postojowe, a także łatwy dostęp do ścieżek rowerowych, czy przystanków komunikacji miejskiej. At Office to w pełni wyposażone biura z dostępem 24/7, ultraszybki Internet, strefy wypoczynku, sale konferencyjne oraz wiele innych udogodnień tj. klinika medyczna, lunch bary, restauracje, paczkomat, sklepy. W zależności od potrzeb najemcy mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza dostępnych powierzchni, od 30 do 215 m kw., a minimalny okres wynajmu to 3 miesiące.

Elastyczne biura na wynajem od Grupy BUMA oferują wszystko, czego poszukiwać może przedsiębiorca – od atrakcyjnej lokalizacji, po wysoki standard, dbałość o detale i profesjonalne podejście. Tworząc nowoczesne biurowce deweloper musi bowiem pamiętać, że miejsce sprzyjające rozwojowi biznesu to inwestycja, która przełoży się na rozwój firmy i samopoczucie pracowników.

A to już wiesz?  Fasada Roku 2018

Grupa BUMA – lider na rynku biurowym w Krakowie – zespół firm działających w obszarze inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, generalnego wykonawstwa elewacji oraz generalnego wykonawstwa inwestycji. Przez blisko trzydzieści lat firma wybudowała obiekty biurowe o powierzchni wynajmowanej 250 tys. m kw. oraz kilkanaście osiedli mieszkaniowych.

Więcej informacji:
www.atoffice.com.pl

Zapraszamy na nasz profil LinkedIn
https://www.linkedin.com/showcase/atoffice-buma/?viewAsMember=true

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy