ENERGA-Operator SA przystąpiła do europejskiego stowarzyszenia EDSO for Smart Grids. Organizacja ta, współpracując z Komisją Europejską, buduje nowe standardy rozwoju i zarządzania, jak też uczestniczy w tworzeniu regulacji
Nakłady inwestycyjne elbląskiego oddziału Energi – Operator wzrosły w stosunku do ub. r. o 17 proc. Dzięki tegorocznym pracom poprawi się bezpieczeństwo energetyczne regionu. Pierwszą ze strategicznych inwestycji, kt&oac
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Jako zwycięzcę przetargu rozpisanego wśród firm, które za
W miniony czwartek 26 sierpnia w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR SA odbyło się uroczyste wręczenie czeków pieniężnych lokalnym organizacjom pożytku publicznego na łączna kwotę 36 800,00 zł,-Na uroczystość pr
Największa część budżetu inwestycyjnego przeznaczona została na przyłączenia – dla naszych klientów oznacza to zwiększenie o prawie 1/3 realizacji umów przyłączeniowych. Tegoroczny plan inwestycyjno ̵
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył
Energa-Operator, czwarta co do wielkości w Polsce spółka zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej, zrealizowała kluczowe inwestycje oraz prace modernizacyjne zaplanowane w ramach przygotowań Polski do Euro 2012, przeznacz
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj
Ponad 280 km linii średniego napięcia zmodernizuje Energa-Operator w Olsztyńskiem dzięki wynoszącemu prawie 15 mln zł dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Całość projektu, przewidzianego na 2 lata, będzie kosztowała ok. 40 ml
Siedemnaście tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Spółka zgodnie z zapowiedziami zakończyła wdrażanie systemu zdalnego odczytu wśród klient