Odnosząc się do twierdzeń kontrahentów Polskiej Energii ? Pierwszej Kompanii Handlowej sp. z o.o. (w likwidacji) („Spółka”), podkreślamy, że wszelkie działania podejmowane przez Spółkę oraz jej wspólnika były
W związku z dwugodzinną akcją protestacyjną organizacji związkowych przeciwko wydzieleniu Biur Obsługi Klienta ze spółki ENERGA-OPERATOR, informujemy, że prowadzone działania restrukturyzacyjne w żaden sposób ni
Sms, formularz internetowy i aktualizowana na bieżąco mapa umożliwiają klientom szybsze zdobycie informacji o trwających wyłączeniach awaryjnych i planowych oraz oraz na zgłoszenie usterki. Oprócz tego oczywiście można kor
TAURON Polska Energia jest laureatem nagrody „Nowy Impuls” za rok 2011. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są postaciom i firmom, których dokonania wskazują nowe drogi zmian służących wzrostowi i wsp
Wprowadzenie do publicznego obrotu części akcji, zwiększenie wydatków na inwestycje oraz restrukturyzacja Grupy ENERGA to najważniejsze zadania na najbliższe dwa lata. Debiut Grupy ENERGA, jednego z czterech holdingó
Sto dziesięć milionów złotych przeznaczyła na inwestycje w 2010 roku ENERGA – Operator w Oddziale Toruńskim. Prace objęły wybudowanie nowych elementów infrastruktury energetycznej w celu podłączenia
Dynamiczny rozwój Olsztyna wymaga coraz większej ilości energii elektrycznej. Nowe przedsiębiorstwa, obiekty użytkowe, bloki mieszkalne czy linie tramwajowe ? wszystkie do prawidłowego funkcjonowania będą potrzebować zasilania
Około 430 nowych platform pod bocianie gniazda zostało już zamontowanych na słupach energetycznych na terenie działania Energa-Operator. Łącznie na terenie działania spółki jest już 5500 podestów na słupach ene
Przychody Grupy TAURON w 2011 r. wyniosły blisko 20,8 mld zł. Po doprowadzeniu do porównywalności[1] sprzedaż Grupy wyniosłaby około 16,4 mld zł, co oznacza wzrost o 6,3 proc. w porównaniu do 2010 r., kiedy to TAURON wyprac
Wraz z rozwojem świadomości ekologicznej coraz większego znaczenia nabiera racjonalne gospodarowanie energią elektryczną. Nic w tym dziwnego, bo oszczędne zużycie prądu niesie ze sobą korzyści zarówno dla środowiska