TAURON Polska Energia podpisał 29 czerwca z grupą banków umowę podwyższenia wartości programu emisji obligacji spółki o 2,75 mld zł. Dzięki umowie TAURON będzie mieć możliwość emitowania obligacji w transzach
Teatr Śląski zaprosił na styczniowe spektakle inaugurujące wyjazdowe pokazy ?Wędrowanie według Stanisława Wyspiańskiego? w wykonaniu artystów krakowskiego Teatru STU. Mecenat nad projektem objął TAURON Polska Energia.&hellip
Mniej awarii na terenach wiejskich i podmiejskich – taki cel zakładają przyjęte przez Energę–Operator nowe standardy techniczne dotyczące modernizacji sieci przebiegającej przez tereny leśne. Zgodnie z nimi wszystkie
Przybierająca na sile wichura powoduje eskalację awarii sieci elektroenergetycznych na terenie ENERGA-Operator. Pomimo wysiłków kilkuset brygad technicznych, które od rana usuwają awarie, wiatr wyrządza kolejne
Rok 2012 był czasem rekordowych nakładów na rozbudowę i modernizację sieci energetycznej w gdańskim oddziale spółki. Klienci odczuwają już pierwsze pozytywne efekty inwestycji. Prace na poprawą niezawodności sieci będą k
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
Otwarcie Grupy ENERGA na innowacyjną energetykę to główne zadanie Rady Naukowo-Technicznej, która dzisiaj rozpoczęła działalność. Na jej czele stanął wybitny specjalista, współtwórca reformy polsk
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety
Zacieśnienie współpracy na rzecz przeciwdziałania kradzieży i dewastacji infrastruktury elektroenergetycznej było przedmiotem spotkania kierownictwa oddziału z Komendantami Policji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. &he
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci