Gazowa

Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG

Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG
Komunikat prasowy Wrocław, 4 czerwca 2019 r. Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG Najlepsze gotowe projekty domów, tanie w budowie domy Mini, projekty domów

Komunikat prasowy
Wrocław, 4 czerwca 2019 r.

Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG

Najlepsze gotowe projekty domów, tanie w budowie domy Mini, projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, nowoczesne aranżacje wnętrz oraz porady architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

Katalog pełen gotowych pomysłów na piękny dom
Z myślą o wszystkich planujących budowę domu jednorodzinnego architekci z Pracowni ARCHIPELAG przygotowali katalog z najlepszymi i najczęściej wybieranymi projektami ze swojej oferty. W numerze znalazły się m.in. projekty domów parterowych, nowoczesne stodoły, projekty domów z poddaszem użytkowym i projekty z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także projekty domów piętrowych oraz domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. W katalogu na inwestorów czekają również projekty tanich domów z kolekcji Mini, które można wybudować szybko i w cenie mieszkania, a także projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, które już dziś spełniają wymagania warunków technicznych 2021. W numerze nie zabrakło najpopularniejszych domów z oferty Pracowni ARCHIPELAG, takich jak Liv 3 G2, Daniel IV G2, EX 19 G2 ENERGO PLUS czy nagrodzony tytułem DOM ROKU Simon G2. W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG ponadto: pomocne porady architektów i ekspertów, inspirujące aranżacje wnętrz oraz przegląd nowości z rynku budowlanego.

Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG to jedna z największych polskich firm architektonicznych świadczących kompleksowe usługi projektowe. W ofercie Pracowni znajdują się gotowe projekty domów jednorodzinnych – parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, a także projekty indywidualne – domy, osiedla, budynki usługowe i wielorodzinne. Architekci ARCHIPELAGU już od blisko 20 lat dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając inwestorów w realizacji budowlanych planów
i marzeń.
www.archipelag.pl – przejdź na dobrą stronę projektów
http://www.facebook.com/ARCHIPELAGprojektydomow
https://www.instagram.com/archipelag_pracowniaprojektowa/

A to już wiesz?  Zmiana perspektywy na poddaszu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy