TAURON Polska Energia zdobył drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych spółek giełdowych 2011 roku, opublikowanym przez finansowy portal Bankier.pl. Rok wcześniej firma zdobyła w zestawieniu również drugą lokat
stan na 16.30 Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz. 16.30 – do 18 zmniejszyła się liczba uszkodzonych odcinków linii SN i do 67 zmalała li
Dynamiczny rozwój Olsztyna wymaga coraz większej ilości energii elektrycznej. Nowe przedsiębiorstwa, obiekty użytkowe, bloki mieszkalne czy linie tramwajowe ? wszystkie do prawidłowego funkcjonowania będą potrzebować zasilania
Czy stacja transformatorowa może być barwnym, przyjaznym budynkiem, który jednocześnie spełnia funkcję edukacyjną? Kaliski oddział ENERGA-OPERATOR udowadnia, że tak! Wzorem oddziałów ENERGI z Płocka i Olsztyna w
Większe bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Świętochłowic i Siemianowic Śląskich oraz rozwój rynku ciepłowniczego na tym obszarze ? to podstawowe korzyści wynikające z zawartej 19 września umo
Trwa konsolidacja z podmiotami Grupy TAURON spółek Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego, nabytego w grudniu ubiegłego roku od Vattenfalla. Wszystkie przejęte podmioty zmieniły już nazwy. …
Dobre wyniki finansowe Grupy TAURON przekładają się m.in. na awanse w kluczowych zestawieniach. TAURON Polska Energia po raz kolejny awansował na liście 500 Największych Firm Europy Środkowo ? Wschodniej ?Rzeczypospolitej? i Del
Ułatwienia w budowie nowych linii elektroenergetycznych na terenach leśnych przewiduje podpisana dzisiaj ramowa umowa o współpracy. To pierwsze w kraju takie porozumienie pomiędzy dystrybutorem energii elektrycznej a L
W ramach budowy Obszaru Ciepło w Grupie TAURON 30 kwietnia zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym połączenie spółki TAURON Ciepło SA (spółka przejmująca) oraz Elektrociepłowni Tychy SA, Elektrociep�
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10