Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia powołało 1 września w skład rady nadzorczej spółki czwartej wspólnej kadencji Macieja Końskiego, Leszka Koziorowskiego oraz Macieja Tryburę. Tym samym rada nadzorcza T
?W Stalowej Woli powstanie park technologiczno-przemysłowy. List intencyjny w tej sprawie 21 września podpisali przedstawiciele TAURON Polska Energia i Urzędu Miasta w Stalowej Woli. TAURON liczy, że po zrealizowaniu przedsięwzi�
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�
W ostatni weekend (10-11 lipca 2010) w dwóch Głównych Punktach Zasilania – na Zaspie i w Oliwie pękły porcelanowe przekładniki napięciowe. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, a przerwy w zasilaniu nie trw
Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w postępowaniach w trybie zamówień publicznych na dostawę paliwa gazowego dla instytucji publicznych w Lublinie, Poznaniu i Grudziądzu. Potwierdza to skuteczną realizację strategii
Ponad 47 mln zł,- przeznaczy na inwestycje sieciowe w 2009 r. słupski Oddział ENERGA-OPERATOR SA. To o niemal 30 proc. więcej niż w roku 2008. Dwie trzecie tej kwoty zostanie przeznaczone na budowę sieci s
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
Nakłady toruńskiego oddziału Energa-Operator na rozbudowę i modernizację sieci z roku na rok stają się coraz wyższe. Miniony rok to w pełni zrealizowane przedsięwzięcia w obszarze przyłączenia nowych klientów, budowy nowy
Sto dziesięć milionów złotych przeznaczyła na inwestycje w 2010 roku ENERGA – Operator w Oddziale Toruńskim. Prace objęły wybudowanie nowych elementów infrastruktury energetycznej w celu podłączenia