Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
Porozumienie polskich firm – PGNiG, ENEA, KGHM Polska Miedź, PGE i TAURON Polska Energia – umożliwi przyśpieszenie prac poszukiwawczych gazu z łupków. Szacowane nakłady na poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywan
Czy korzystniej jest otrzymać tysiąc złotych dzisiaj, czy tysiąc dwieście za rok? Czy NewConnect to nazwa firmy telekomunikacyjnej, a WIG20 to nowa gra komputerowa? Czy Polacy rozumieją zasady i mechanizmy rządzące gospodarką
TAURON Dystrybucja (Oddział Tarnów) sfinalizował jedną z najważniejszych w ostatnich latach inwestycji w regionie. Na budowie Głównego Puntu Zasilania (GPZ) Radomyśl i linii 110 kV zasilającej Stację skorzystają mieszkańcy
Ruszyła 11. edycja akcji ?Domy Pozytywnej Energii? skierowana do dzieci z całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu działania Grupy TAURON. W tym roku Domy Dziecka otrzymały zadanie podzielenia się swoją energią
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
Otwarcie Grupy ENERGA na innowacyjną energetykę to główne zadanie Rady Naukowo-Technicznej, która dzisiaj rozpoczęła działalność. Na jej czele stanął wybitny specjalista, współtwórca reformy polsk
ENERGA – Operator jest pierwszą wśród dużych dystrybutorów energii spółką, która posiada całodobową Centralną Dyspozycję Systemów, nadzorującą działanie wszystkich systemów teleinformatycznych w spółce. W ten
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
Zakończył się V Wiosenny Rajd Rowerowy „Z prądem Wisły”, kolejna długodystansowa wyprawa energetyków z Kalisza i Ostrołęki. Pracownicy ENERGI w kilka dni przebyli na rowerach ponad tysiąc kilometrów.