Elektroenergetyka Energia odnawialna Wiadomości branżowe

Bezpieczne pożegnanie lata z ENERGĄ-OPERATOR

W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR.  Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zaprosił mieszkańców Konina do wspólnej, rodzinnej zabawy edukacyjnej.W niecce przed amfiteatrem w ostatni dzień wakacji stanie specjalnie skonstruowana dla potrzeb akcji, sporych rozmiarów gra edukacyjna, która zapewne przyciągnie uwagę nie tylko najmłodszych. Z myślą o maluchach zorganizowanych będzie również szereg innych, emocjonujących konkursów i zabaw, a teleturniejowa formuła rywalizacji z pewnością wzbudzi ogromne emocje. Dzieci i ich rodziców zaproszono ponadto do konkursu plastycznego, którego tematem przewodnim będzie oczywiście bezpieczeństwo w korzystaniu urządzeń elektrycznych. Zwycięzcy poszczególnych rywalizacji zostaną hojnie obdarowani nagrodami. Poprawa bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz szeroko rozumiana edukacja w zakresie właściwego korzystania z urządzeń elektrycznych jest jednym z priorytetów ENERGI-OPERATOR. W tych działaniach firma znajduje wielu sprzymierzeńców, a organizowane akcje są bardzo

W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR.  Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zaprosił mieszkańców Konina do wspólnej, rodzinnej zabawy edukacyjnej.

W niecce przed amfiteatrem w ostatni dzień wakacji stanie specjalnie skonstruowana dla potrzeb akcji, sporych rozmiarów gra edukacyjna, która zapewne przyciągnie uwagę nie tylko najmłodszych. Z myślą o maluchach zorganizowanych będzie również szereg innych, emocjonujących konkursów i zabaw, a teleturniejowa formuła rywalizacji z pewnością wzbudzi ogromne emocje. Dzieci i ich rodziców zaproszono ponadto do konkursu plastycznego, którego tematem przewodnim będzie oczywiście bezpieczeństwo w korzystaniu urządzeń elektrycznych. Zwycięzcy poszczególnych rywalizacji zostaną hojnie obdarowani nagrodami. Poprawa bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz szeroko rozumiana edukacja w zakresie właściwego korzystania z urządzeń elektrycznych jest jednym z priorytetów ENERGI-OPERATOR. W tych działaniach firma znajduje wielu sprzymierzeńców, a organizowane akcje są bardzo życzliwie przyjmowane przez mieszkańców miast południowo- wschodniej Wielkopolski.

Edukacyjna akcja ENERGI–OPERATOR  na pożegnanie lata nie jest działaniem jednorazowym. Przypomnijmy, że w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, u progu tegorocznych wakacji na konińskich błoniach i kaliskich kortach przy centrum Kultury i Sztuki kaliski dystrybutor energii elektrycznej zorganizował imponujące pikniki edukacyjne „Bezpieczne wakacje z ENERGĄ”. Wzięło w nich wówczas udział ponad tysiąc dzieci z 30 szkół naszego regionu.

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Koszykarski show w Kaliszu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy